prawawpracy 19.11
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym

Najbliższe targi i wystawy
Archiwum wydarzeń targowych
Targi Dziedzictwo są ściśle kierowane do osób z branży ochrony i restauracji zabytków oraz ochrony, wyposażenia archiwów, bibliotek i muzeów. Wydarzenie stwarza też doskonałą okazję, by zasięgnąć aktualnych informacji na temat konserwacji i restauracji zabytków stanowiących cenny dorobek kulturowy kraju.
Więcej
Już po raz kolejny nasi specjaliści i praktycy przedstawią Państwu najnowsze i przede wszystkim najskuteczniejsze formy zabezpieczeń dla Państwa firmy! O tym na co zwrócić uwagę i co jest niezbędne to utrzymania optymalnego poziomu bezpieczeństwa będą mogli Państwo posłuchać już niedługo, wystarczy darmowa rejestracja!
Więcej
Na jubileuszową 15-tą edycję SPIN zapraszamy w wyjątkowe miejsce, do stolicy Polskich Tatr. Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty.
Więcej
FIRE|EXPO 2017 to jedna z największych specjalistycznych konferencji branży przeciwpożarowej w tej edycji również z rozszerzonym działem security. Tegoroczne wydarzenie jest już 14 ogólnopolską edycją Kongresu Pożarnictwa organizowaną od kilkunastu lat w lipcu w Warszawie a od 4 edycji na stadionie PGE Narodowym.
Więcej
FIRE|EXPO 2017 to jedna z największych specjalistycznych konferencji branży przeciwpożarowej w tej edycji również z rozszerzonym działem security. Już 27 lipca 2017 na PGE NARODOWYM - DZIEŃ Z BEZPIECZEŃSTWEM POŻAROWYM. Zapraszamy na coroczne spotkanie specjalistów i praktyków ochrony przeciwpożarowej i technicznych zabezpieczeń podczas 14 już edycji KONGRESU POŻARNICTWA - konferencji poświęconej bezpieczeństwu pożarowemu w budownictwie i przemyśle.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Swoją popularność Targi ELEKTROTECHNIKA zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie.
Więcej
Tematyka wydarzenia obejmuje szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.
Więcej
Zarówno duża korporacja jak i mała firma potrzebują rozwiniętych i inteligentnych systemów pozwalających zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Od lat, tak i w tym roku firma SuccessPoint podejmuje ten ważny temat - na VIII edycji konferencji poświęconej bezpieczeństwu fizycznemu.
Więcej
Targi Dziedzictwo są ściśle kierowane do osób z branży ochrony i restauracji zabytków oraz ochrony, wyposażenia archiwów, bibliotek i muzeów. Wydarzenie stwarza też doskonałą okazję, by zasięgnąć aktualnych informacji na temat konserwacji i restauracji zabytków stanowiących cenny dorobek kulturowy kraju. W trakcie Targów Dziedzictwo swoje oferty będą prezentować producenci i dystrybutorzy sprzętu oraz dostawcy usług specjalistycznych.
Więcej
Przegląd nowości branżowych,praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań proponowanych przez Partnerów Spotkania oraz unikatowa atmosfera to tylko część powodów, dla których 14 SPIN warto wpisać w swój kalendarz.
Więcej
Sytuacje kryzysowe mogą pojawić się w wyniku działania przyrody, kataklizmów, a także być efektem działalności człowieka. Aby im zapobiec niezwykle ważna jest identyfikacja przyczyny problemu oraz jej dogłębna analiza. Opracowywanie skutecznej strategii przeciwdziałania skutkom sytuacji kryzysowych to jedno z najważniejszych wyzwań, z którym muszą zmierzyć się funkcjonariusze służb mundurowych oraz przedstawiciele administracji publicznej.
Więcej
Miesiąc lipiec 2016 obfituje w ważne wydarzenia poświęcone bezpieczeństwu: Szczyt NATO (zagrożenia bezpieczeństwa międzynarodowego), Światowe Dni Młodzieży (specjalne wymogi bezpieczeństwa) oraz w samym centrum tych wydarzeń 21 lipca br. coroczna największa specjalistyczna konferencja poświęcona bezpieczeństwu pożarowemu - Kongres Pożarnictwa FIRE|EXPO 2016.
Więcej
W wyniku ogromnego postępu,jaki dokonuje się w branży informatycznej i elektronice, zaawansowane technologie są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Profesjonalnie zaprojektowana, wykonana i zarządzana infrastruktura budynku tworzy bezpieczne i komfortowe środowisko pracy, ułatwia zarządzanie obiektem jak również jego obsługę i serwis. Właścicielom obiektów zależy na zwiększeniu poziomu niezawodności i funkcjonowania poszczególnych instalacji, co wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacji. Zapraszamy na konferencję "Bezpieczeństo fizyczne - systemy monitoringu, kontrola dostępu, systemy zabezpieczeń".
Więcej
Rozwój biometrii jest dynamiczny,jej zastosowanie jest rozległe a sama biometria cieszy się coraz większą popularnością. Zastosowanie biometrii dotyczy kontroli dostępu do pomieszczeń, danych lub urządzeń. Może być jednym z zabezpieczeń laptopów, kart pamięci, sejfów, bankomatów. Przyczyn popularności technologii biometrycznych jest wiele, przede wszystkim dlatego, że są one uniwersalne, bezpieczne, wydajne, komfortowe w użyciu.
Więcej
SECUREX to największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.
Więcej
SPIN Extra 2016 – wiosenna edycja osiemnastego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, Ekspertów, Producentów i Dystrybutorów – zapraszamy. Tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących poszerzać wiedzę, kontakty i rozwijać swoje umiejętności.
Więcej
Jak służby reagują w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych? Jak osiągnąć gotowość do skutecznego działania w sytuacji zagrożenia? Jakie są priorytety, cele i wymagania służące zapewnianiu sprawnego funkcjonowania infrastruktury krytycznej? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci podczas konferencji "Zarządzanie kryzysowe w systemie kierowania bezpieczeństwem narodowym", która odbędzie się 29 lutego we Wrocławiu.
Więcej
Polski Instytut Rozwoju Biznesu zaprasza do bezpłatnego udziału w konferencji „Kooperacja służb ratunkowych w zarządzaniu kryzysowym”, która odbędzie się 26.01.2015r w Warszawie.
Więcej
W dniach 14–15 października 2015 w BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej, odbędzie się 13. jesienna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych. Jesienna edycja dedykowana jest dla Projektantów z Polski Południowej i Centralnej. Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi.
Więcej
Kierowanie bezpieczeństwem narodowym to nie tylko przygotowanie struktur państwa i jego obywateli do funkcjonowania w sytuacji wystąpienia zewnętrznych zagrożeń polityczno-militarnych czy też odparcia agresji zbrojnej. Współcześnie pod tym pojęciem kryją się również działania podejmowane przez administrację publiczną w obliczu katastrof naturalnych czy awarii technicznych, polegające na podejmowaniu właściwych decyzji i koordynowaniu działań sił i środków wydzielonych do reagowania kryzysowego.
Więcej
W programie między innymi: Wspomaganie decyzji na potrzeby systemu zarządzania kryzysowego z wykorzystaniem GIS. Koordynacja działań oraz zmiany w standardowych procedurach operacyjnych Krajowego Planu Zarządzania Kryzysowego. Rola i znaczenie organów administracji publicznej w zarządzaniu kryzysowym. Ochrona cywilna w administracyjnym systemie zarządzania kryzysowego. Wykorzystanie GIS w projektowaniu systemu ratowniczego na poziomach gminy, powiatu i województwa. Techniki satelitarne w ratownictwie i zarządzaniu kryzysowym.
Więcej
Jak co roku, podjęliśmy się organizacji konferencji, która poświęcona jest wszelkim aspektom działalności służb w sytuacjach kryzysowych. Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do czynnego uczestnictwa w dyskusji oraz zapewnić o wysokim poziomie merytorycznym spotkania.
Więcej
Jak co roku, tak i teraz zapraszamy wszystkich Państwa na kolejną VI już edycję konferencji poświęconej bezpieczeństwu fizycznemu. Program konferencji będzie zawierał zarówno wykłady praktyków - ekspertów niezależnych, a także przedstawicieli firm, którzy zaprezentują Państwu najnowsze, a przed wszystkim nowoczesne i sprawdzone systemy zabezpieczeń.
Więcej
Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. SPIN to dwa dni transferu wiedzy, technologii i rozwiązań. Spotkania organizowane są od trzynastu lat. Dotychczas odbyło się już piętnaście edycji spotkań profesjonalistów branży niskich prądów.
Więcej
Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia, systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Targom towarzyszą liczne konferencje, szkolenia i warsztaty przeznaczone dla instalatorów, inżynierów elektryków, projektantów.
Więcej
Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab to specjalistyczna, branżowa impreza, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym - naukowcami.
Więcej
Kierowanie bezpieczeństwem narodowym to nie tylko przygotowanie struktur państwa i jego obywateli do funkcjonowania w sytuacji wystąpienia zewnętrznych zagrożeń polityczno-militarnych czy też odparcia agresji zbrojnej. Współcześnie pod tym pojęciem kryją się również działania podejmowane przez administrację publiczną w obliczu katastrof naturalnych czy awarii technicznych, polegające na podejmowaniu właściwych decyzji i koordynowaniu działań sił i środków wydzielonych do reagowania kryzysowego.
Więcej
Na wystawie ALARM, przedstawiane są różne formy zabezpieczeń, systemy sygnalizacji i ostrzegania, systemy monitoringu wizyjnego, ale także wyposażenie specjalistycznych grup prewencyjnych.
Więcej
Dwa dni - jedno miejsce - najważniejsza tematyka XXI wieku: Zarządzanie kryzysowe - komunikacja i kooperacja służb.Uczestnikami będą funkcjonariusze służb mundurowych m.in dyrektorzy, Policji i Żandarmerii, BOR, AW, ABW, Straży Granicznej, Służby Celnej, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej / Gminnej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei oraz osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo innych strategicznych dla państwa instytucji, przedsiębiorstw i budynków.
Więcej
Już dziś zapraszamy do udziału wszystkich tych z Państwa, którzy doskonale zdają sobie sprawę z rangi problemu i chcą w pełni wykorzystać dostępne możliwości zabezpieczeń na Konferencję - Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń, która odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22.10.2014.
Więcej
Obserwując sytuacje na świecie, zauważyliśmy jak wiele dzieje się na arenie międzynarodowej. Sytuacje kryzysowe zdarzają się w każdym kraju w związku z czym każdy Naród musi poradzić sobie z nimi najlepiej jak potrafi. Niezbędna jest sprawna komunikacja, odpowiedni sprzęt, ale i oprogramowanie informatyczne, które usprawni każde działanie.
Więcej
Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab to specjalistyczna, branżowa impreza, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym - naukowcami. CrimeLab to pierwsze i jak na razie jedyne wydarzenie tego typu nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie
Więcej
Rynek systemów zabezpieczeń oferuje dziś ogromną ilość różnego rodzaju rozwiązań kompleksowej ochrony mienia z bardzo bogatą funkcjonalnością, o której warto wiedzieć przed rozpoczęciem inwestycji, żeby zwiększyć skuteczność przeciwdziałania kradzieżom i pożarom. "Ochrona Mienia i Informacji" zaprasza na konferencję Zabezpieczenie techniczne mienia i wartości pieniężnych w placówkach handlowych.
Więcej
Konferencja będzie poświęcona w głównej mierze tematyce bezpieczeństwa obiektów przemysłowych, biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Zaproszeni niezależni eksperci podzielą się z Państwem wiedzą, doświadczeniem i uwagami na temat działania i skuteczności systemów bezpieczeństwa i kontroli. Przedstawiciele firm zaprezentują gotowe rozwiązania oraz możliwości ich wykorzystania.
Więcej
Zapobieganie, przygotowanie, reagowanie oraz odbudowa to fazy zarządzania kryzysowego. W każdej z nich niezbędne są systemy umożliwiające szybki przebieg informacji,. Dzięki nim z pewnością, zostało uratowane nie jedno życie. Również nowoczesny sprzęt, jest kluczowym czynnikiem ułatwiającym służbom ratunkowym organizować i przejmować kontrolę nad wydarzaniem katastrofalnym. To najważniejsze zagadnienia, które poruszamy już po raz ósmy, podczas organizowanej przez nas konferencji.
Więcej
Centrum Promocji Informatyki zaprasza do udziału w seminarium "SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA W OBIEKTACH HANDLOWYCH I BIUROWYCH", które odbędzie się 29 sierpnia w Warszawie.
Więcej
Facility Management efektywnie wspiera zarządzanie firmami komercyjnymi, staje się jednym z ważniejszych sektorów biznesu. FM to nie tylko zarządzanie nieruchomością ale przede wszystkim zarządzanie wartością. Wzrost świadomości rynku nieruchomości niejako obliguje Facility Management do postępu technologicznego podlegającemu ciągłemu rozwojowi.
Więcej
Wspólnie z naszymi Partnerami merytoryczni: Instytutem Techniki Budowlanej i Polska Izbą Systemów Alarmowych zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji „Ochrona przeciwpożarowa w budynkach użyteczności publicznej”. Organizatorem Konferencji jest czasopismo branżowe „Ochrona Mienia i Informacji”.
Więcej
Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab to specjalistyczna, branżowa impreza, na której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym - naukowcami. CrimeLab to pierwsze i jak na razie jedyne wydarzenie tego typu nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie
Więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału już w VI edycji konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom dedykowanym instytucjom i służbom odpowiedzialnym za utrzymanie bezpieczeństwa i zarządzanie w sytuacjach kryzysowych.
Więcej
WorldHotel to prestiżowe, biznesowe spotkanie dostawców produktów i usług oraz najnowszych rozwiązań przeznaczonych dla obiektów noclegowych z ich odbiorcami. W tym roku Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2012 będą świętować swój piąty jubileusz. radycyjnie już targom towarzyszyć będzie szereg interesujących wydarzeń merytorycznych, takich jak szkolenia, konferencje czy seminaria, które pozwolą uczestnikom zapoznać się z najnowszymi kierunkami w branży.
Więcej
Targi Event to wydarzenie biznesowe skierowane wyłącznie do branży eventowej. Sprzyja nawiązywaniu biznesowych kontaktów handlowych pomiędzy dostawcami produktów, technologii i usług, a ich odbiorcami – organizatorami wydarzeń. Aktualnie to jedyna impreza targowa w Polsce, która prezentuje kompletną i różnorodną ofertę oraz gotowe rozwiązania dla branży eventowej, inspiruje oraz integruje tę branżę, sprzyja jej kształtowaniu, kreując tym samym rozwijający się rynek eventowy w Polsce. Wyróżnikiem Targów Event są pokazy typu show oraz konferencje i szkolenia o charakterze edukacyjnym.
Więcej
Zapewnienie bezpieczeństwa danych firmowych - tak istotny temat z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem - stał się obecnie jednym z podstawowych elementów długofalowych strategii przedsiębiorstw.
Więcej
Sytuacja kryzysowa wymaga podjęcia błyskawicznej i prawidłowej decyzji odnośnie rozwiązań koniecznych do usunięcia zagrożenia. Podczas tego spotkania chcemy zaprezentować jak należy zapewnić ludziom odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz przeciwdziałać sytuacjom kryzysowym. Planowanie, organizowanie i zabezpieczenie imprezy masowej - to podstawowa wiedza w pigułce o prawidłowej organizacji imprez na dużą skalę.
Więcej
Zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Monitoring wizyjny GigaCon. Wydarzenie to będzie poświęcone tematyce bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz biurowców.
Więcej
Na wystawie ALARM, przedstawiane są różne formy zabezpieczeń, systemy sygnalizacji i ostrzegania, systemy monitoringu wizyjnego, ale także wyposażenie specjalistycznych grup prewencyjnych. Targom od lat towarzyszy konferencja pod hasłem „Bezpieczne Miasto”.
Więcej
Organizowany przez lidera prasy branżowej "Facility Manager" kongres to unikatowa platforma wymiany doświadczeń i miejsce spotkań przedstawicieli branży nieruchomości, ich klientów, dostawców oraz wszystkich osób poszukujących fachowej informacji.
Więcej
Jedna z trzech najważniejszych imprez militarnych w Europie. Z roku na rok Kielecki Salon Obronny rozrasta się – przybywa wystawców i zwiedzających. Salon to oprócz wystawy i pokazów również liczne seminaria i konferencje.
Więcej
EDURA to specjalistyczna wystawa podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. Podczas wystaw odbywają się równolegle konferencje, szkolenia i sympozja.
Więcej
Zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Wyposażenia Wnętrz, Architektury i Zabezpieczenia Mienia SilesiaINTERIOR, które odbędą się w dniach 25-27 lutego 2011 r. W tym samym terminie odbędzie się również IV edycja targów budowlanych SIBEX oraz II edycja Targów Developersko - Mieszkaniowych.
Więcej
XI Konferencja i Wystawa Monitoringu Wizyjnego ALARM odbędzie się 4-5 listopada. Poza nowościami, jakie można będzie podziwiać w kieleckim ośrodku wystawienniczym imprezie towarzyszyć będzie szereg branżowych spotkań.
Więcej
Kieleckie targi obronne urosły do rangi najważniejszej imprezy tego rodzaju w Europie Centralnej, są trzecią pod względem wielkości na Starym Kontynencie. Co roku na MSPO prezentowane są nie tylko najnowsze osiągnięcia w branży obronnej, ale także rozwiązania oraz systemy logistyczne i ochrony służące bezpieczeństwu, jak również ratownictwu.
Więcej
Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i jego wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa. Dedykowane są Marynarce Wojennej RP oraz innym rodzajom wojsk, a także formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a ich celem jest prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, uzbrojenia, sprzętu oraz wyposażenia, służących obronności, bezpieczeństwu oraz ratownictwu na morzu i wybrzeżu.
Więcej
Targi Ratownictwa, Bezpieczeństwa, Ochrony Osób i Obiektów SAFETY dedykowane są tematyce ratownictwa, bezpieczeństwa, ochrony osób i obiektów oraz bezpieczeństwa pracy. Włączenie ekspozycji Bałtyckiego Salonu Gospodarki Morskiej oraz Targów Ratownictwa, Bezpieczeństwa, Ochrony Osób i Obiektów SAFETY do Bałtyckich Targów Militarnych ma na celu stworzenie kompleksowej oferty dla gospodarki, obrony, bezpieczeństwa i ochrony oraz ratownictwa na morzu i wybrzeżu.
Więcej
Podczas dwudniowej wystawy oraz Konferencji przedstawione zostaną różne formy zabezpieczeń, systemy alarmowe i monitoringu wizyjnego, systemy ochrony danych, sieci internetowe, ich certyfikacja i ochrona, kontrola dostępu, a także wyposażenie Policji, Straży Miejskich, firm ochrony, Straży Pożarnej.
Więcej
Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczeń, Ochrony Pracy i Pożarnictwa w Warszawie – WISE 2013 to profesjonalna wystawa łącząca sektory związane z zabezpieczeniami i ochroną. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze produkty z wielu powiązanych ze sobą dziedzin, od nowoczesnych systemów alarmowych i zabezpieczeń, po ochronę przeciwpożarową i BHP.
Więcej

Wybierz województwo
lub wybierz kategorię z listy:


Najnowsze firmy
GUARD - SERVICE Sp. z o.o.
GUARD - SERVICE Sp. z o.o.

Zobacz wizytówkę

Najbliższe targi i wystawy