prawawpracy 19.11
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
15 SPIN, Zakopane 27-28.09.2017
(2017-09-28)

15 SPIN, Zakopane 27-28.09.2017

Nosalowy Dwór Resort & Spa
Oswalda Balzera 21d
34-500 Zakopane

 15spinjubi.png


Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenia branżowe dla ludzi z pasją, zainteresowanych technologią, chcących rozwijać swoje umiejętności oraz poszerzać wiedzę i kontakty. Na jubileuszową 15-tą edycję SPIN zapraszamy w wyjątkowe miejsce, do stolicy Polskich Tatr.

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Kontakt:
Magdalena Foltyn | M: +48 603 568 379 | E: mfoltyn@lockus.pl
www.spin.lockus.pl

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.


ochrona_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia