Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Bałtyckie Targi Militarne - BALT-MILITARY-EXPO 2010, Gdańsk 23-25.06.2010
(2010-06-23)
Bałtyckie Targi Militarne - BALT-MILITARY-EXPO 2010, Gdańsk 23-25.06.2010

Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A.
ul. Beniowskiego 5
80-382 Gdańsk

balt.jpg

Bałtyckim Targom Militarnym towarzyszyć będą  jako samodzielne ekspozycje Bałtycki Salon Gospodarki Morskiej oraz Targi Ratownictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony Osób oraz Obiektów.

Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i jego wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa. Dedykowane są Marynarce Wojennej RP oraz innym rodzajom wojsk, a także formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, a ich celem jest prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, uzbrojenia, sprzętu oraz wyposażenia, służących obronności, bezpieczeństwu oraz ratownictwu na morzu i wybrzeżu.

Zakres tematyczny Bałtyckiego Salonu Gospodarki Morskiej skoncentruje się na portach, okrętownictwie oraz usługach morskich. W tym trudnym okresie  chcemy tworzyć dodatkowy impuls i możliwość promocji przemysłu okrętowego. Tworzymy dodatkową płaszczyznę wsparcia modernizacji i dynamicznego  rozwoju portów przed którymi  rozwój  gospodarczy regionu bałtyckiego stawia nowe wyzwania.

Targi Ratownictwa, Bezpieczeństwa oraz Ochrony Osób i Obiektów SAFETY będą się koncentrować podobnie  jak dotychczas  na problemach ratownictwa, bezpieczeństwa, ochrony osób i obiektów oraz bezpieczeństwa  pracy.  Zaproszenia do udziału w targach kierowane są do wszystkich liczących się producentów sprzętu  ratowniczego i ochronnego, techniki  policyjnej, wyposażenia dla formacji porządku publicznego oraz ochrony osób i obiektów.                                                                                      

Włączenie do Bałtyckich Targów Militarnych  ekspozycji Bałtyckiego Salonu Gospodarki Morskiej i Targów Ratownictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony Osób oraz Obiektów ma na celu stworzenie kompleksowej oferty dla gospodarki, obrony, bezpieczeństwa i ratownictwa na morzu i wybrzeżu. Wyrażamy nadzieję, że ten zintegrowany projekt wystawienniczy wpisze się  w oczekiwania firm i będzie pomocny w rozwiązywaniu aktualnych problemów rynkowych.