Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
SECURITY ESSEN 2014 już wkrótce…
(2014-09-20)

essen2014.jpg

Niemcy, Essen, 23-26 września br.

SECURITY ESSEN to wiodące na świecie targi bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. W tym roku ponad 1 000wystawcóww12halach wystawowych na obszarze obejmującym 85.000metrów kwadratowych zaprezentuje swoje produkty. To również okazja do wymiany doświadczeń. Więcej informacji na temat targów  można znaleźć na:  www.security-essen.de

Będąc na targach koniecznie odwiedź następujące stoiska:

·         MOBOTIX | Hala 1.0, stoisko 408, wejście główne MesseSüd

To możliwość wygrania kamery termowizyjnej i uczestnictwa w  światowej premierze nowej kamery hemisferycznej i25, łączącej wysoką jakość z bardzo dobrą ceną, poniżej 400 Euro End User

·         HeiTel, ADPRO, FastTrace by XTRALIS  | Hala2.0, stoisko 309

Obejrzyj nowe czujki ADPRO PIR PRO-E przeznaczone do ochrony obwodowej, działające na bardzo dalekich odległościach np. 220m oraz FastTrace 2 / 2E ADPRO by Xtralis z nową funkcją SmokeTrace zapewniającą wizualną weryfikację zagrożenia pożarowego w czasie rzeczywistym. Uczestnicz również w prezentacji możliwości Centrum Monitorowania Alarmów.

·         Cameramanager by Panasonic | Hala 2.0, stoisko 322

Zwróć uwagę na CLVR , czyli pierwszą na świecie,  dostępną na żądanie i bez konieczności konfiguracji,  usługę analizy wideo w chmurze. Premierze CLVR towarzyszy  również wprowadzenie na rynek nowej kamery IP do zastosowań w chmurze.

·         FLIR Systems | Hala 2.0, stoisko 408

Jeśli lubisz zawody Formuły 1, to koniecznie odwiedź stoisko FLIR Systems i zobacz samochód wyścigowy Formuły 1 wyposażony w kamery termowizyjne marki FLIR. Przekonaj się osobiście jak termowizja wspiera zespół Infiniti Red Bull Racing.

To tylko niektóre rozwiązania, które będzie można zobaczyć na targach SECURITY ESSEN. Dla tych z Państwa, którzy nie będą w nich uczestniczyć, przygotujemy specjalną  relację.

Autor: Linc Polska Sp. z o.o.