Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Dobry wybór mebli biurowych gwarancją komfortu pracy
(2014-06-28)
Choć powszechnie uważa się, że praca biurowa, w przeciwieństwie do fizycznej, nie męczy i w ogóle cechuje się komfortowymi warunkami, nie zawsze jest to prawda. Wystarczy wyobrazić sobie standardowe osiem godzin dziennie spędzone w niewygodnym fotelu czy źle wyprofilowanym krześle, by przekonać się, że plecy po tym mogą boleć tak samo mocno, jak po solidnym wysiłku fizycznym.

A ponieważ w pracy biurowej trzeba skupiać się przede wszystkim na tym, by dobrze wykonywać swoje zadania, nic nie powinno w tym przeszkadzać, a już na pewno nie dyskomfort, który powodują źle dobrane meble biurowe.

Chodzi tu nie tylko o meble do siedzenia, ale na przykład również źle dopasowane wysokością szafki, do których niewygodnie się sięga (bo np. trzeba się do nich stale schylać), czy zbyt niskie biurko, które wymusza garbienie się. Poza tym meble biurowe muszą cechować się też odpowiednim wyglądem, zwłaszcza jeśli znajdują się w miejscu często odwiedzanym przez klientów, gdyż wygląd biura wpływa na wizerunek całej firmy i jej pracowników.

Na szczęście obecnie duży wybór świetnych jakościowo mebli umożliwia zakup funkcjonalnych, doskonale dopasowanych do potrzeb mebli biurowych, które poza tym, że są wygodne w użytkowaniu, cechują się również niebanalnym wyglądem, a ich cena jest bardzo przystępna. Wystarczy tylko poszukać ciekawych ofert, aby móc się o tym przekonać i nie musieć już zastanawiać się, czy wybrać meble biurowe wygodne w użyciu, ale toporne i mało efektywne, czy też niewygodne i niezbyt ładne, ale za to tanie.

Wystarczy zerknąć na oferty w internecie, np. na stronie www.10office.pl, gdzie znaleźć można designerskie meble, które idealnie pełnią swą funkcję użytkową, a przy tym cieszą oko i nie rujnują portfela.