Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Konferencja - Zabezpieczenie techniczne mienia i wartości pieniężnych w placówkach handlowych, Warszawa 27.11.2013
(2013-09-23)


omii.jpg

"Ochrona Mienia i Informacji" zaprasza na konferencję Zabezpieczenie techniczne mienia i wartości pieniężnych w placówkach handlowych.

W wyniku kradzieży, których sprawcami są zarówno klienci, pracownicy jak i zorganizowane grupy przestępcze oraz przez błędy wewnętrzne, światowe straty w handlu w ostatnich latach osiągnęły wartość prawie 89 mln EUR, co stanowi 1,45% dochodów ze sprzedaży w tym sektorze. Poziom kradzieży w Europie wzrósł o 7,8%, a w Polsce o 4,4%) i według V Światowego Raportu o Kradzieży w Handlu Detalicznym jest najwyższy od 2007 roku. Można mówić więc o konieczności instalowania rozbudowanych systemów bezpieczeństwa wciąż przybywających centrów handlowych, a także zabezpieczania małych obiektów handlowych, głównie zagrożonych kradzieżą i wandalizmem.
 
Rynek systemów zabezpieczeń oferuje dziś ogromną ilość różnego rodzaju rozwiązań kompleksowej ochrony mienia z bardzo bogatą funkcjonalnością, o której warto wiedzieć przed rozpoczęciem inwestycji, żeby zwiększyć skuteczność przeciwdziałania kradzieżom i pożarom.

Tematyka konferencji:

- Zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem w obiektach handlowych
- Wielofunkcyjne wykorzystanie monitoringu wizyjnego – ochrona, analiza ruchu i zliczanie klientów
- Wymagania prawne i techniczne w ochronie przeciwpożarowej budynków handlowych
- Bezpieczeństwo placówek handlowych w aspekcie przepływu gotówki
- Błędy w projektowaniu systemów antywłamaniowych i antykradzieżowych w obiektach handlowych
- Analiza strat w wyniku kradzieży handlu detalicznym w latach 2010–2012

Wśród prelegentów są m.in.: eksperci Polskiej Izby Systemów Alarmowych, Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Już wkrótce przedstawimy szczegółowy program konferencji.


PROGRAM

"Ochrona Mienia i Informacji"  - Misją naszego czasopisma jest propagowanie wiedzy fachowej z zakresu ochrony osób i mienia. Jako jedyny magazyn branżowy od wielu lat organizujemy dla Państwa konferencje i szkolenia, które mają zapewnić bezpośredni kontakt z ekspertami wraz z możliwością konsultowania swoich problemów, a także z przedstawicielami producentów i dystrybutorów urządzeń. Potwierdzony certyfikatem udział w tej konferencji zainteresuje z pewnością właścicieli obiektów handlowych, a także inwestorów, projektantów i instalatorów elektronicznych systemów ochrony mienia.

Więcej: www.ochrona-mienia.pl

 

 

ochrona_rgb1.png

Patronem Konferencji