Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Firma Szkoleniowo – Usługowa PREWMEN
Firma Szkoleniowo – Usługowa  PREWMEN
Firma PREWMEN powstała  na bazie doświadczeń zebranych w trakcie wieloletnich szkoleń i kursów organizowanych w latach 1995 - 2009 między innymi w ramach Firmy Security Enginering / prowadzącą w większości oddziałów w kraju przez wiele lat szkolenia pracowników ochrony w tym IMPEL-a oraz Poczty Polskiej w woj. wielkopolskim i zachodniopomorskim / oraz Policealnej Szkoły Detektywów i Agentów Ochrony w Kaliszu.

Zdobyte doświadczenie wynikające z  bezpośredniego kontaktu z słuchaczami w ramach prowadzenia wykładów w Policealnej Szkole Detektywów i Agentów Ochrony w CSSW w Kaliszu_-Szczypiornie /450 absolwentów/ pozwoliło na wypracowanie skutecznych metod i form przekazywania wiedzy, zgodnych z oczekiwaniami słuchaczy. W wyniku przeprowadzonych badań i sondaży wśród absolwentów w/w szkoły wprowadzona została nowoczesna forma nauczania i egzekwowania wiedzy w systemie E –Learningu.

Kadra dydaktyczna to aktualni oraz emerytowani wyżsi oficerowie Policji legitymujący się wyższym wykształceniem i tytułami magistra oraz uprawnieniami pedagogicznymi, posiadający ponadto wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia wykładów oraz nadzorowanych problematyk. Konsultacje prowadzone przez w/w doświadczonych pedagogów a zarazem praktyków są gwarantem dobrych wyników nauczania. Firma wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

Firma "PREWMEN" oferuje kursy i szkolenia w zakresie:
- KURS NA LICENCJĘ PIERWSZEGO STOPNIA PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ 
- KURS NA LICENCJĘ DRUGIEGO STOPNIA PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ
- KURS NA LICENCJĘ DRUGIEGO STOPNIA PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH LICENCJĘ PIERWSZEGO STOPNIA P.O.F.
- KURS DLA KANDYDATÓW NA KIEROWNIKÓW DO SPRAW BEZPIECZEŃSTWA NA IMPREZACH MASOWYCH
- KURS DLA KANDYDATÓW NA PRACOWNIKÓW SŁUŻB PORZĄDKOWYCH NA IMPREZACH MASOWYCH
- KURS DLA KANDYDATÓW NA PRACOWNIKÓW SŁUŻB PORZĄDKOWYCH NA IMPREZACH MASOWYCH POSIADAJĄCYCH LICENCJĘ PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ
- SZKOLENIE STRZELECKIE DLA OSÓB PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO EGZAMINU PRAKTYCZNEGO NA LICENCJĘ PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ
- SZKOLENIA PRACOWNIKÓW W ZAKRESIE ZASAD PRZESTRZEGANIA TAJEMNICY PAŃSTWOWEJ I SŁUŻBOWEJ, PROWADZENIE KANCELARII TAJNEJ /Certyfikat ABW/
Strona internetowa:www.prewmen.pl
Wizytówka:www.prewmen.ochronawpolsce.pl
Adres e-mail:prewmen@op.pl
Telefon:tel. kom. +48 502 409 339
Ulica:Al. Wojska Polskiego 28/39
Kod i miasto:62-800 Kalisz
Województwo:Wielkopolskie