Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Agencja Ochrony KONWÓJ-Konwojowanie
 Agencja Ochrony KONWÓJ-Konwojowanie

Agencja Ochrony Osób i Mienia  KONWÓJ  istnieje od 1992r. działając na podstawie Koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21.09.1992r. (nr 1510/92, wymiana 17.07.2000r. na nr L-1184/00). Przez 17 lat działalności naszej firmy kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i rzetelność wykonywania naszych usług.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie każdego Klienta, a także to, aby zapewnić mu maksymalny poziom bezpieczeństwa w danej sytuacji. W naszym dziełaniu jesteśmy nastawieni na zindywidualizowanie oferty, ponieważ w zależności od potrzeb Klienta staramy się doradzić mu najodpowiedniejszy rodzaj usługi oferowanej przez naszą firmę.

Od początku istnienia naszej Agencji Ochrony wykazujemy się profesjonalizmem w każdej dziedzinie, ponieważ przyjmując zlecenie nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za planowanie, organizację, wyposażenie pracowników oraz realizację zlecenia.

Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych Klientów jest również to, że posiadamy bardzo wysokie ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej na sumę 1.500.000 zł.


Naszym znakiem szczególnym jest duża wiarygodność, ponieważ istniejąc już długo na rynku ochrony osób i mienia charakteryzujemy się bardzo małą rotacją kadry pracowniczej, co gwarantuje możliwość zaufania naszym doświadczonym pracownikom ochrony. Ważne jest również to, że zawsze zatrudniamy pracowników posiadających referencje oraz nienaganną przeszłość.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Oferta:
-Ochrona obiektów
- Konwoje
- Monitoring
-Ochrona osobista
-Zabezpieczenia techniczne

Strona internetowa:www.konwoj.pl
Wizytówka:www.konwojk.ochronawpolsce.pl
Adres e-mail: biuro@konwoj.pl
Telefon:tel.+48 12  425 21 80
Ulica:Grażyny 6
Kod i miasto:31-217 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia